Voor en na foto’s






Correctie scheve tanden en/of ruimtegebrek d.m.v. Aligners (doorzichtige hoesjes) van Spark of Invisalign






Auto Transplantatie (=het door de kaakchirurg verplaatsen van een eigen tand of kies naar een plek in de mond waar deze ontbreekt)




Chirurgische correctie (wordt uitgevoerd door de kaakchirurg, meestal gecombineerd met een beugelbehandeling, uitgevoerd door de orthodontist)






Correctie scheve tanden en/of ruimtegebrek d.m.v. een vaste beugel






Sluiten diastemen (=spleetjes tussen de tanden/kiezen) d.m.v. vaste apparatuur of Aligners






De Distal Jet wordt gebruikt om de bovenkaak te verbreden en de achterste molaren in de juiste positie te brengen




Gingivectomie (=het chirurgisch verwijderen van tandvlees) uitgevoerd door de kaakchirurg


Correctie overbeet d.m.v. een Herbst






Geïmpacteerde hoektanden (=tanden die niet op de juiste plaats in de tandboog zijn doorgebroken). Een kaakchirurg zorgt er, middels een chirurgische ingreep, voor dat de geïmpacteerde hoektanden op de juiste plaats kunnen worden gebracht. De orthodontist doet dit, na de ingreep, met behulp van een beugel.




Correctie kruisbeet/omgekeerde beet (als de bovenste tanden achter de onderste tanden bijten in plaats van andersom)






Preventief extractie melk hoektand

